DJI’dan uygun fiyatlı 4K drone

Drone teknolojisinde öncü isimlerden biri olan DJI, bu yılın ilk yarısında FPV segmentinde iki yenilikle karşımıza çıktıktan sonra Mini 4K modelini duyurdu. Bu model, önceki versiyonu olan DJI Mini 4 Pro‘ya kıyasla daha uygun bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek.

DJI Mini 4K, başlık gerektirmeyen özel bir kullanım sunarak, kafa seti kullanımını zorunlu kılmıyor. Geçtiğimiz günlerde çeşitli kaynaklardan sızdırıldığı iddia edilen görüntüler, cihaz hakkında kesin olmayan bazı bilgileri de beraberinde getirdi. Söz konusu görüntüler, Amazon mağazası üzerinden sızdığı öne sürülen ve henüz doğrulanmamış görüntüler aracılığıyla DJI Mini 4K’nin varlığını gözler önüne serdi.

DJI’dan uygun fiyatlı 4K drone

Yeni modelin daha düşük fiyatlandırması, cihazın her yöne duyarlı engel algılama donanımlarından bazılarını içermeyeceğini işaret ediyor. Öte yandan DJI’ın resmi açıklamalarına göre, Mini 4K‘nin çok yakında, 29 Nisan saat 13:00 UTC’de tanıtılacağına dair haberler bulunuyor. Bu tarih, DJI’ın daha önceki ürün lansmanlarına benzer şekilde, ön siparişlerin de başlayacağı gün olabilir.

Ürünle ilgili daha fazla detayın yakında DJI tarafından paylaşılması bekleniyor. DJI Mini 4K, gelişmiş stabilizasyon sistemlerinde bir önceki modele göre daha düşük bir performans sunsa da, kullanıcılara fiyat avantajıyla yeni bir alternatif sunmayı hedefliyor. Drone severler, DJI’nın bu yeni ürünüyle ilgili daha fazla bilgiye sahip olmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir